120

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت , گاز ,پالایش و پتروشیمی 11 الی 14 اردیبهشت 1398

(یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۸:۰۰

ایران اولین کشور جهان با دارا بودن 9.3 درصد نفت جهان و 18.2 درصد گاز جهان است .

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

از آنجایی که نمایشگاه سالانه صنعت نفت دربرگیرنده تمام بخش‌های فعال در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی است، نمایندگان تمام بخشها اعم از بالادست، میان‌دست و پایین‌دست در نمایشگاه حضور خواهند داشت و از همین رو امکان تعامل چندجانبه میان سازندگان تجهیزات، صادرکنندگان، پیمانکاران، سرمایه‌گذاران، شرکتهای طراحی مهندسی و دانش‌بنیان و همچنین مدیران بخشهای دولتی و خصوصی صنعت نفت فراهم خواهد بود تا هر یک ضمن رونمایی از توانمندی‌های حوزه فعالیت خود، از فناوری روز دنیا نیز در حوزه‌های تخصصی مطلع و بهره‌مند شوند.

امسال در حالی به استقبال بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه‌ بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می‌رویم که به فرموده رهبر معظم انقلاب مزین به رونق تولید ملی است؛ اصلی بیبدیل که از گذشته یکی از اولویت‌های کاری شرکت ملی نفت ایران بوده است و در خلال برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت نفت،‌ بیشتر مجال ظهور خواهد داشت.

بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی درحالی پس از ۴ روز فعالیت روز 14 اردیبهشت ماه با هدف ارائه دستاوردهای فن آوری روز دنیا و گسترش تعامل با رقابتهای نفتی در سطح داخلی و خارج ، کمک به تقویت ساخت داخل و ایجاد حس خودباروی خود اتکایی ملی در نیروهای متخصص و مدیران و سرمایه گذاران داخلی   به کار خود پایان داد که این نمایشگاه از این جهت که در زمان تحریم ها برگزار شد از اهمیت بالایی برخوردار بود.

 این نمایشگاه با حضور مدیر محترم عامل و به همراه مدیران ارشد NPC  و شرکتهای زیرمجموعه آن و برگزاری نشست های تخصصی در حوزه های مختلف به سرانجام رسید. واحد های برنامه ریزی ، پایین دستی ، تولید و دیگر واحدهای کلیدی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نشست های فوق به پاسخگویی سوالات مدعوین پرداختند.

شرکت ملی صنایع پتروشیمی با وسعت 250 متر مربع در سالن 15-14 با دارا بودن 50 متر مربع، محل VIP به منظور  انجام مذاکرات تجاری با مدیران ارشد و مدیر محترم عامل یکی از پر مراجعه ترین غرفه ها در سالن بود.

حضور روزانه 10 تا 12 تن از کارشناسان مسلط به زبان انگلیسی و امور فنی و تولیدات  از نکات  بارز و برجسته غرفه شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این بیست و چهارمین نمایشگاه مذکور بود.

طبقه بندی زمینه فعالیت شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی شامل :

محصولات/ تجهیزات/ مواد؛ تجهیزات اکتشاف حفاری- جابجایی و حمل بار- ماشین آلات و تجهیزات- دوار- تجهیزات حرارتی - بهداشت و سلامت - مخزن/ سیلندر / برج ؛ تجهیزات و مواد برقی ؛ تجهیزات و مواد کنترل و ابزار دقیق ؛ تجهیزات مکانیکی متفرقه؛ سرمایش و گرمایش / تهویه؛ فراساحل و دریایی؛ کامپیوتر، ارتباطات و مخابرات ؛ تجهیزات آزمایشگاهی - ایمنی / حفاظت/ امنیت - محیط زیست - لوله، شیلنگ و اتصالات - شیرآلات و متعلقات - مواد استیل و فلزی - پلاستیک و کامپوزیت - اتومبیل و ابزارآلات وابسته- مواد شیمیایی / روغن / رنگ - عایق و نسوز- راه و ساختمان- کارگاه و ابزار دستی- اداری و دفتری- سیستم های پکیج - سایر محصولات،تجهیزات و مواد- خدمات مهندسی- مشاوره- تحقیق و توسعه- حفاری،اکتشاف و تولید- ساخت، تغییر، تعمیر و نگهداری- نصب و راه اندازی، خدمات فراساحل- آزمایش، کنترل و بازرسی- حمل و نقل/جابجایی و حمل بار / تدارکات - نقشه برداری- لرزه نگاری / ژئوفیزیک- سیستم های اطلاعاتی؛ خدمات تکنولوژی نفت- گواهی نامه ها و استانداردها- تأمین مالی و بیمه و امور مالی- نگهداری مراکز خدماتی- خدمات ترکیبی و یکپارچه- مهندسی / تدارکات- مهندسی / تدارکات / ساخت و .... می باشد.

 

 

رضا خلج مدیر مسئول نشریه الکترونیکی پیام پتروشیمی

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لوگو-پیام پترو

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی