مدیرهفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست خبر داد:

اعلام آمادگی رسانه های داخلی و خارجی برای پوشش خبری گسترده نمایشگاه ایران پلاست

اعلام آمادگی رسانه های داخلی و خارجی برای پوشش خبری گسترده نمایشگاه ایران پلاست
(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲) ۱۷:۰۶

مدیرهفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از حضور گسترده رسانه های داخلی و خارجی در بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت پتروشیمی خبر داد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، فرید دوستی مدیرنمایشگاه بین المللی ایران پلاست با بیان این که شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان برگزار کننده نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از تمام هلدینگ ها، شرکت ها انجمن ها، تشکل ها و صاحبان صنایع که ما را در برگزاری هفدهمین دوره این رویداد یاری کردند کمال تقدیر و تشکر را دارد گفت: موجب افتخار ما است که در نمایشگاه ایران پلاست فضایی فراهم شده است که در خدمت صنعتگران و فعالان صنعت پتروشیمی که مایه خود اتکایی و افتخار است باشیم.

دوستی افزود: در هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست بیش از 210 شرکت خارجی به همراه 40 خبرنگار از 15 رسانه بین المللی حضور دارند.

وی با اشاره به حضور 40 خبرنگار خارجی برای پوشش رسانه ای تنها رویداد تخصصی صنعت پتروشیمی ( نمایشگاه ایران پلاست) گفت: شرکت های خارجی حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در فضایی به مساحت 3200 متر آخرین توانمندی ها، دانش و محصولات روز خود را به نمایش می گذارند.

رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: بر اساس هماهنگی های انجام شده در ایام برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، مشارکت کنندگان و شرکت های داخلی می توانند به منظور تبادل اظلاعات، بازاریابی و مذاکره مستقیم با شرکت های خارجی حاضر در این نمایشگاه از امکانات و فضاهای ایجاد شده از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به صورت B2B استفاده کنند.

دوستی تصریح کرد: بیش از 70 هزار مترمربع در اختیار شرکت های حاضر دراین نمایشگاه قرار گرفته است وبیش از 210 شرکت خارجی در نمایشگاه امسال مشارکت دارند و 560 شرکت داخلی نیز در این رویداد بزرگ نمایشگاهی حضور خواهند داشت.

به گزارش نیپنا ، هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 26 لغایت 29 شهریور ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لوگو-پیام پترو

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی