مدیر نمایشگاه ایران پلاست خبر داد:

حضور 13 کشور اروپایی در دهمین نمایشگاه ایران پلاست

حضور 13 کشور اروپایی در دهمین نمایشگاه ایران پلاست
(شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵) ۱۴:۴۳

13 کشور اروپایی در کنار دیگر رقبای بین المللی خود در دهمین نمایشگاه ایران پلاست حضور می یابند.

به گزارش خبرنگار نیپنا، محمد مقاره مدیر نمایشگاه ایران پلاست با اشاره به افزایش تعداد کشورهای خارجی حاضر در نمایشگاه ایران پلاست، اظهارکرد:با توجه به لغو تحریم‌ها و فضای پساتحریم درخواست شرکت‌های معتبر اروپایی برای حضور و مشارکت در دهمین نمایشگاه ایران پلاست افزایش یافته است.

مدیر دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با بیان این که با حضور استرالیا، تعداد کشورهای خارجی حاضر در دهمین نمایشگاه ایران پلاست به 25 کشور افزایش یافت، گفت: سطح زیر پوشش نمایشگاه ایران پلاست از 24 هزار مترمربع فراتر رفته است.

مدیر دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با اعلام این که برای نخستین بار در طول برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی، تعداد کشورهای حاضر در نمایشگاه ایران پلاست به عدد بی‌سابقه 25 کشور رسیده است، تصریح کرد: شرکت‌هایی از آسیا، اروپا، اقیانوسیه و آفریقا برای حضور در نمایشگاه ایران پلاست غرفه در اختیار گرفته‌ اند.

مقاره با اشاره به حضور 13 کشور اروپایی، 10 کشور آسیایی، یک کشور آفریقایی و یک کشور از قاره اقیانوسیه در این نمایشگاه، اظهار کرد: در مجموع تاکنون شرکت‌هایی از آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، جمهوری چک، سوئیس، هلند، دانمارک، لهستان، روسیه، بلژیک، چین، کره جنوبی، تایوان، هند، سنگاپور، ترکیه، امارات متحده عربی، عراق، بحرین، پاکستان، آفریقای جنوبی و استرالیا فهرست کشورهای حاضر در نمایشگاه ایران پلاست است.

وی با بیان این که شرکت‌های خارجی در فضایی به وسعت حدود هشت هزار متر مربع در سالن‌های 38، 41A، 41B، 40A و 27 جانمایی شده اند، تاکید کرد: برگزاری دهمین نمایشگاه ایران پلاست، همزمان با لغو تحریم‌ها به بهترین فرصت برای انتقال دانش، تکنولوژی، انتخاب شرکای مطمئن، جذب سرمایه و بازاریابی برای شرکت‌های فعال در صنایع تکمیلی پتروشیمی، پلاستیک، پلیمر و صنعت پتروشیمی کشور تبدیل شده است.

مقاره همچنین با یادآوری این که به دنبال استقبال کم نظیر از نمایشگاه ایران پلاست، پس از اختصاص سالن 40 ، سالن 27 هم به متقاضیان واگذار شده است، اظهارکرد: بر این اساس متقاضیان داخلی و خارجی به صورت مشترک در این سالن جانمایی شدند.

وی با بیان این که اکنون سطح زیر پوشش دهمین نمایشگاه ایران پلاست از 24 هزار متر مربع فراتر رفته است، بیان کرد: حدود 7500 متر مربع از فضای نمایشگاه به متقاضیان خارجی و حدود 16500 مترمربع به متقاضیان داخلی واگذار شده است.

مقاره با یادآوری این که براین اساس حدود 32 درصد فضای نمایشگاه به شرکت‌های خارجی و 68 درصد فضا به شرکت‌های داخلی واگذار شده است، خاطرنشان کرد: بیشترین میزان مشارکت شرکت‌های خارجی به دوره گذشته مربوط می‌شود که رکورد حضور در تمام ادوار ایران پلاست را شکسته بود، در دوره نهم حدود 3200 مترمربع از فضای نمایشگاه به شرکت های خارجی اختصاص یافته بود.

به گزارش نیپنا ، دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 25 تا 29 فروردین ماه 1395 (13 تا 17 آوریل 2016 میلادی) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لوگو-پیام پترو

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی