روز آرام پتروشیمی ها در بورس

روز آرام پتروشیمی ها در بورس
(دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵) ۱۵:۱۸

سهاممداران امروز 20 میلیون و 574 هزار سهم گروه شیمیایی را به ارزش 95 میلیارد و 51 میلیون ریال خریداری کردند.

 به گزارش خبرنگار نیپنا، امروز در گروه محصولات شیمیایی امروز تقریبا شاهد معاملات رو به منفی در این گروه بودیم. در این بین تنها شپترو و شدوص معاملات مثبتی داشتند. پتروشیمی شیراز، کرمانشاه، خارک و خراسان همگی کم حجم و در حاشیه قیمتی منفی معامله شدند. بیشترین ارزش معاملات در این گروه مربوط به نمادهای جم، مارون و پترول بود.
سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی امروز با 0.1 درصد کاهش در قیمت پایانی و 0.54 درصد در آخرین قیمت به روز کاری خود پایان داد. در این روز سرمایه گذاران دو میلیون و 90 هزار سهم از سهام این شرکت را خریداری کردند.
گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان افزایشی 0.53 درصدی در آخرین قیمت را تجربه کرد. در قیمت پایانی هم 0.15 درصد افزایش داشت. صنایع پتروشیمی خلیج فارس هم در این روز حوالی صفر تابلو معامله شد اما اندکی رشد در قیمت پایانی داشت.
پتروشیمی شازند هم رشدی 0.92 درصدی در آخرین قیمت داشت. پتروشیمی خارک در آخرین قیمت 2.16 درصد و 0.23 درصد در قیمت پایانی کاهش داشت. پتروشیمی مارون در این روز 0.16 درصد کاهش قیمت را در آخرین قیمت داشت.
این گزارش می افزاید: پتروشیمی جم هم امروز 0.34 درصد افزایش را در آخرین قیمت تجربه کرد. همچنین پتروشیمی کرمانشاه با افتی 2.19 درصدی در آخرین قیمت همراه شد. پتروشیمی خراسان در این روز 0.92 درصد کاهش داشت.
پتروشیمی آبادان همانند دیروز، امروز هم با رشد 4.97 درصدی همراه شد. اما در مقابل، پتروشیمی شیراز در این روز کاهشی 2.32 درصدی را در آخرین قیمت به ثبت رساند. پتروشیمی زاگرس در این روز 0.31 درصد افزایش را در آخرین قیمت به ثبت رساند. پتروشیمی فناوران، امروز در آخرین قیمت 4.93 درصد افت را به ثبت رساند.
در بورس اوراق بهادار امروز 943 میلیون سهم به ارزش چهار هزار و 123 میلیارد ریال خریداری شد. در نتیجه این داد و ستدها، شاخص کل با 0.31 واحد کاهش به 78 هزار و 86 واحد رسید.
همچنین  در فرابورس  نیز  سهام داران 561 میلیون سهم را به ارزش دو هزار و 390 میلیارد ریال معامله کردند. شاخص کل در این روز با 2.70 واحد کاهش به 802 واحد رسید.

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لوگو-پیام پترو

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی