حضور فعال شرکت‌های ازبکستانی در شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست

حضور فعال شرکت‌های ازبکستانی در شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست
(شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱) ۱۶:۰۹

بررسی کیفیت محصولات و قیمت مواد اولیه تولید محصولات پلیمری و شیمیایی مانند لوله و محصول نهایی فیلم و استرچ‌ها هدف اصلی یک شرکت ازبکستانی برای بازدید از نمایشگاه ایران پلاست است.

نادیرجان بوبواف، مدیر پروژه شرکت مهندسی Enter از ازبکستان در گفت‌وگو با خبرنگار نیپنا در مورد نیاز این شرکت توضیح داد و گفت: این نخستین حضور ما در نمایشگاه ایران پلاست است. ما به دنبال مواد مختلف و واردات پلاستیک از ایران هستیم. محصولاتی که لازم داریم برای تولید لوله و محصول نهایی فیلم و استرچ‌ها استفاده می‌شود. همچنین ما شرکایی در کشور خود داریم که به این حوزه علاقمند و نیازمند این محصولات برای تولید هستند که این اطلاعات برای آنها نیز مفید خواهد بود.

وی هدف اصلی از بازدید از نمایشگاه ایران پلاست را آشنایی با محصولات و کسب اطلاعات بیشتر عنوان کرد و افزود: به طور قطع پس از بازگشت به ازبکستان نسبت به سفارش این محصولات بر اساس نیاز کارخانه خود اقدام خواهیم کرد.

مدیر پروژه شرکت مهندسی Enter در مورد ارزش مورد نظر برای تهیه محصولات اظهار کرد: اطلاعات تکنیکی و مشخصات محصولات بسیار مهم بوده و بر اساس آن تصمیم می‌گیریم. ظرفیت نهایی مورد نیاز بعد از ارزیابی قیمت مشخص خواهد شد که امیدوارم در پایان بازدید از نمایشگاه بتوانیم به جمع‌بندی لازم دست یابیم.

گفتنی است، شرکت Enter Engineering فعالیت خود به عنوان پیمانکار ساختمانی در سال 1391 آغاز کرده است و طی 8 سال 32 پروژه ساختمانی صنعتی و عمرانی را به ارزش 2.5 میلیارد دلار به اتمام رسانده است. این شرکت در یکی از بزرگترین پروژه‌های توسعه مجتمع کندیم با ساخت کارخانه فرآوری گاز شرکت کرده است.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لوگو-پیام پترو

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی