مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خبرداد:

رشد تقاضا برای سرمایه گذاری های جدید در طرح توسعه منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

رشد تقاضا برای سرمایه گذاری های جدید در طرح توسعه منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
(دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲) ۰۸:۰۰

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از ارائه تقاضای چند شرکت سرمایه گذاری خارجی جهت حضور در طرح توسعه فاز دو منطقه ماهشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، پیام برزگر اظهارکرد: درخواست های سرمایه گذاری های خارجی در منطقه افزایش یافته است و تقاضاهای رسمی چند شرکت در دست بررسی است.

وی با بیان این که تمامی درخواست های سرمایه گذاری در فاز دوم توسعه منطقه پتروشیمی ماهشهر با توجه به شرایط و  زیرساخت های مورد نیاز برای احداث واحد های جدید، بررسی کارشناسی می شود،  تصریح کرد: راهبرد ما در منطقه ماهشهر تکمیل زنجیره ارزش و کاهش خام فروشی است و در این مسیر با بسترسازی زیر ساخت ها، آماده هرگونه همکاری و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستیم.

 مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با بیان این که بهبود وضعیت زیرساخت های عمرانی و عملیاتی در منطقه در حال انجام است، گفت: افزایش سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار و نیز افزایش حضور دانش بنیان ها با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و با همکاری شرکت های پتروشیمی منطقه در حال انجام است.

وی بر همکاری با شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها تاکید کرد و اظهارکرد: عملیات اجرایی کارخانه نوآوری شهید شهریاری با هدف ایجاد فضای نوآوری و افزایش اشتغال زایی با حضور شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها بزودی آغاز می شود. این کارخانه در دو فاز و هرکدام در 6 هزار متر مربع سوله در اختیار این شرکت ها قرار می گیرد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لوگو-پیام پترو

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی