هزینه‌کرد ۱۱۴۵ میلیارد تومانی پتروشیمی بندرامام در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

هزینه‌کرد ۱۱۴۵ میلیارد تومانی پتروشیمی بندرامام در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی
(دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲) ۱۵:۱۸

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام گفت: پتروشیمی بندرامام پس از انقلاب اسلامی ، بیش از هزار و ۱۴۵ میلیارد تومان در حوزه مسئولیت اجتماعی هزینه کرده است.

به گزارش نیپنا، سپهدار انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندر امام در حاشیه دهمین همایش بین ملی و دومین همایش بین المللی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی  اظهار کرد: رویکرد ترویج اخلاق حرفه‌ای به مسئولیت اجتماعی در واقع به معنی ایجاد باور برای تعهد به انسانیت در بنگاه اقتصادی است.

انصاری‌نیک با بیان اینکه اخلاق حرفه‌ای یعنی تعهد به انسانیت و تعهد به ارزش ها است ادامه داد: در خصوص پتروشیمی بندر امام باید گفت که این پتروشیمی یکی از بزرگترین بنگاه‌های اقتصادی کشور در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر است. بنگاهی به وسعت ۳۰۰ هکتار با حدود ۲۰ کارخانه و تولید ۳۱ محصول؛ بنگاهی که ارزش سالانه فروش آن در حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار میلیارد تومان است.

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام یادآور شد: در این بنگاه خوراکمان را از مناطق نفتی جنوب و پالایشگاه آبادان می‌گیریم. اگر ما این خوراک را نگیریم همه این خوراک‌ها تبدیل به کربن می‌شود و در محیط زیست منتشر می‌شود. این به این معناست که فلسفه وجودی پتروشیمی بندرامام بنگاهی با مسئولیت اجتماعی است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس پتروشیمی بندر امام، اظهار داشت: در این مراسم گزارشی از عملکرد بندرامام در حوزه مسئولیت اجتماعی ارائه دادم. هزار و ۱۴۵ میلیارد تومان در حوزه مسئولیت اجتماعی برای ساخت بیمارستان، فرودگاه، بهداشت و درمان، دانشگاه، ساخت ۱۷ مدرسه، فعالیت به صورت گسترده در حوزه فرهنگ و ورزش، اشتغال، کارآفرینی، حمایت از بخش آسیب دیده در اجتماع فعالیت‌هایی بود که پتروشیمی بندرامام پس از انقلاب شکوهمند اسلامی که سازندگی شروع شد توانسته است انجام وظیفه کند.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام، خاطر نشان کرد: در رویکرد آینده ما همچنان پیگیری مسئولیت اجتماعی است و به دنبال این هستیم مردم جامعه پیرامون خودمان را از نعماتی که با کارآفرینی ایجاد می‌شود و ارزش‌هایی که به وجود می‌آید در حد وسع خودمان بتوانیم برخوردار کنیم.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در دهمین همایش بین ملی و دومین همایش بین المللی ترویج اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیری اجتماعی گفت: پتروشیمی بندرامام در حوزه مسئولیت اجتماعی ساخت بیمارستان، فرودگاه، بهداشت و درمان، دانشگاه، ساخت ۱۷ مدرسه، فعالیت به صورت گسترده در حوزه فرهنگ و ورزش، اشتغال، کارآفرینی، حمایت از بخش آسیب دیده در اجتماع درطی ۳۵ پس از انقلاب شکوهمند اسلامی که سازندگی شروع شد‌ بالغ بر هزار و ۱۴۵ میلیارد تومان هزینه و انجام وظیفه کرده است.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام اضافه کرد: رویکرد آینده ما همچنان پیگیری مسئولیت اجتماعی است و به دنبال این هستیم مردم جامعه پیرامون خودمان را از نعماتی که با کارآفرینی ایجاد می شود و ارزش هایی که به وجود می آید در حد وسع خودمان بتوانیم‌ برخوردار کنیم.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لوگو-پیام پترو

سایت اطلاع رسانی روابط عمومی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی